Roadtec

Jsme specialisté na realizaci a údržbu asfaltových cest

Roadtec

ROADTEC CZ vznikl jako realizační společnost využívající nejmodernější technologie pro malé a střední projekty. Naše zaměření je zejména na údržbu stávajících asfaltových ploch a na výstavbu komunikací, kde je kladen důraz na životní prostředí a přírodní vzhled.

Roadtec

Neustále se vyvíjíme s nabídkou barevných variant materiálů, kde navazujeme spolupráci s lomy, které nabízejí zajímavou barvu kameniva a také vysokou kvalitu jeho drcení. Neustále investujeme do zvyšování technologických možností, tak abychom byli schopni nabídnout tu nejvyšší dostupnou kvalitu odvedené práce.

Roadtec

V tomto ohledu máme například jako první v České republice samopojízdný plněautomatický distributor vybavený speciálním čerpadlem pro domíchávání přírodního latexu do našich pojiv. Latex v tomto případě dodává vyšší pružnost pojivům a zvyšuje odolnost vůči nízkým a vysokým teplotám.

Roadtec

Naše služby rádi nabídneme těm zákazníkům, kteří chtějí provádět údržbu asfaltových povrchů, nebo investorům, kteří hledají variantu v estetice a funkčnosti nových komunikací.

Máte zájem o naše služby?
Zkuste nezávaznou poptávku.